News
Change Region...

Discovery Press Web Benelux

Discovery

Choose Network...

Auction Kings

Image 1 / 10

Van een meteoriet uit 1947 tot een fossiele tand van een t-rex en van een heteluchtballon tot een 19e-eeuwse reiskoffer met middelen om vampiers te bestrijden. Je kunt het zo gek niet bedenken of het wordt aangeboden bij het veilinghuis 'Gallery 63' van eigenaar Paul Brown. Samen met zijn team probeert hij de leukste en lucratiefste producten onder de hamer te brengen voor een zo hoog mogelijke prijs. Wat voor de ene persoon ouderwetse rommel is, kan voor de nieuwe eigenaar een waardevolle schat zijn. Maar niets is zeker bij een veiling: schijnbaar oninteressante artikelen kunnen plotseling veel geld opleveren, terwijl zeldzame items geen goede koper vinden. Maar alles is nog mogelijk totdat het verlossende woord klinkt: verkocht!